Apibendrinimas

Vakarų Lietuvos pramonės ir finansų korporacijos administracinis pastatas 2004 metais po rekonstrukcijos neatpažįstamai pasikeitė. Į apie pusantrų metų trukusią šalia Danės upės stovinčio 6,6 tūkst. kvadratinių metrų ploto pastato rekonstrukciją Vakarų Lietuvos pramonės ir finansų korporacijos (VLPFK) tada investavo apie 11 mln. litų (apie 3,2 mln. eurų).

VLPFK pastate ne tik sukurtos komfortabilios sąlygos čia dirbantiems korporacijos darbuotojams bei patalpas nuomojančioms bendrovėms, bet ir įrengtas beveik tūkstantį kvadratinių metrų plotą užimantis sveikatingumo ir sporto kompleksas.  Čia veikia sporto salė su specialia sintetine danga lauko tenisui. Salė lengvai transformuojasi į krepšinio aikštę. Treniruoklių salėje yra dvi dešimtys treniruoklių. Iš treniruoklių salės atsiveria puikus vaizdas į senamiestį. Penktajame aukšte įrengtas pirčių ir biliardo kompleksas, VIP poilsio kampelis. Čia svečių laukia turkiška pirtis ir suomiška sauna, baseinas su povandeninio masažo srovėmis. Poilsio zonoje – puikūs rusiško biliardo ir pulo stalai.

Adresas

Danės g. 15, Klaipėda

Bendras pastato plotas

6 600 kv. m.

Parkavimo vietos

Uždara dviejų aukštų parkavimo aikštelė

Detalus aprašymas

Biurų pastatas Klaipėdoje. VAKARŲ LIETUVOS PRAMONĖS IR FINANSŲ KORPORACIJA įsikūrė rekonstruotame pastate ant Danės upės kranto. Korporacijos interjerai paliesti subtilios prabangos – tai lėmė sąmoningas sprendimas naudoti kuo mažiau šiuolaikiniuose biuruose naudojamų aliuminio, nerūdyjančio plieno, didelių stiklo plokštumų, daugiau medžio, natūralaus marmuro apdailos. Judant pastato erdvėmis juntame laipsnišką stilių sklaidą- nuo modernizmo, kuris pasitinka hole, iki dalykinės klasikos tolimiausiuose darbo kabinetuose. Tokia kryptis derėjo su užsakovo noru turėti ramų klasikinį interjerą, modernia pastato architektūra bei jaukiais Klaipėdos senamiesčio vaizdais, atsiveriančiais pro pastato langus.

Hole – suprojektuotas ir specialiai šiai erdvei Olandijoje pagamintas 4 metrų skersmens lakoniškas geometrinės formos lubų šviestuvas.