Nekilnojamojo turto vystymas

NT Vystymas

Vakarų Lietuvos pramonės ir finansų korporacija teikia nekilojamojo turto vystymo, pardavimų ir nuomos paslaugas, taip pat konsultuoja verslo ir finansų valdymo bei buhalterinės apskaitos ir komercijos klausimais.

Konsultuoja verslo ir finansų valdymo bei mokesčių ir buhalterinės apskaitos klausimais

„Vakarų Lietuvos pramonės ir finansų korporacija“ veikianti nuo 2002 m. ir sukaupusi didelį bagažą patirties teikia konsultacijas verslo ir finansų valdymo bei buhalterinės ir komercijos klausimais.

Biuro ir gyvenamųjų patalpų nuoma

Biuro patalpos

Nuomojamos biuro patalpos yra Klaipėdos miesto centre, strategiškai patogioje vietoje, šalia Klaipėdos merijos, netoli senosios perkėlos į Smiltynę. Administraciniame pastate veikia kavinė.

Patalpose veikia moderni vėdinimo rekuperacijos sistema, įrengtas reguliuojamas centrinis šildymas, moderni ryšio palaikymo sistema, interneto prieiga.

Saugumo užtikrinimui pastate įrengtos lauko video apsaugos, vidaus apsaugos ir priešgaisrinės saugos signalizacijos sistemos, kurias stebi ir prižiūri pastate budintis apsaugos darbuotojas. Nuomininkui suteikiama galimybė patekti į nuomojamas patalpas 24 val. per parą.

Nuomininkai gali naudotis saugiu ir patogiu automobilių parkingu, esančiu uždarame kieme su automatiniais vartais.

Galima išsinuomoti nuo 20 kv. m. iki 1000 kv. m. biuro patalpų. Priklausomai nuo pasirinkto aukšto ir patalpų ploto, kaina svyruoja nuo €8 kv. m. iki €12 kv. m.

Siūlome komercinių patalpų nuomą Gandrališkių gyvenamųjų namų kvartale kuris užima 9 ha plotą ir yra įsikuręs netoli naujosios jūrų perkėlos, tarp Taikos prospekto ir Minijos gatvės. Nuomojamos patalpos yra nuo 20 kv. m. iki 1000 kv. m. Kuosų g. 20, Kuosų g. 18 ir Birutės g. 22.

Studijos tipo butai

Klaipėdoje, Naikupės g. 30 nuomojami naujai įrengti, vieno kambario, studio tipo butai (nuo 25 – 35 kv. m.)

IŠPLANAVIMAS:
– Svetainė sujungta su virtuve
– Dušas ir WC

ĮRENGIMAS:
– Su visu buities inventoriumi (baldai, indai, buitinė technika)
– Plastikiniai langai

Strategiškai patogi vieta, patogus susisiekimas viešuoju transportu bei nuosavu automobiliu. Netoli viešojo transporto stotelės, prekybos centrai.

Dėl detalesnės informacijos apie nuomojamas patalpas prašome kreiptis telef. darbo dienomis +370 698 25260 arba +370 46 310536.

Sporto centras (Danės g. 15, Klaipėda)

Sporto salė

Sporto salė Klaipėdoje su specialia sintetine danga skirta lauko tenisui. Čia sumontuotos ir pakeliamos krepšinio lentos, todėl teniso aikštelė lengvai transformuojasi į krepšinio areną.
Erdvioje 620 kv. metrų salėje įrengta moderni kondicionavimo sistema, leidžianti sporto teikiamą malonumą pajusti bet kokiu oru. Svečių patogumui modernūs persirengimo kambariai ir dušai.

Treniruoklių salė

100 kv. metrų treniruoklių salėje yra profesionaliūs treniruokliai. Įranga pritaikyta sportuoti tiek profesionalams, tiek pradedantiesiems. Per treniruoklių salės langus atsiveria puiki Danės upės ir senamiesčio panorama.