Uždaroji akcinė bendrovė "Vakarų Lietuvos pramonės ir finansų korporacija" įkurta 1993-siais metais. Korporacijos ištakos siekia net 1989-uosius metus . Tuomet Korporacijos pagrindinis akcininkas, LR Seimo narys, Antanas Bosas, su grupe verslo partnerių įkūrė kooperatyvą L-713. Tai buvo vienas pirmųjų kooperatyvų Klaipėdos regione po to, kai Sovietų Sąjungoje buvo įteisinta tokia verslo forma.
Per daugiau nei dešimtmetį Korporacija tapo viena didžiausių ir sėkmingiausių privataus verslo įmonių Lietuvoje. Korporacijos plėtra ir vystymasis dėsningai atspindi ir visos šalies ekonomikos raidą.
Šiandien bendrovės pagrindinė veikla - verslo ir valdymo konsultacijos. Korporacija numato jos valdomų įmonių vystymo strategiją ir organizuoja jos realizavimą, ruošia investicinius projektus, valdo ir koordinuoja įmonių veiklą, atstovauja joms valdžios ir valdymo institucijose, ieško finansavimo šaltinių, naujų rinkų, verslo partnerių.
Korporacija kartu su statybos bendrove UAB "Plienas" uostamiestyje įgyvendina didžiausią nekilnojamojo turto projektą Vakarų Lietuvoje "Gandrališkės".
"Gandrališkėse" per ateinančius 6-8 metus planuojama investuoti apie 100 mln. litų ir pastatyti apie 180 tūkst. kv. m. bendro ploto gyvenamųjų ir komercinių patalpų (www.gandraliskes.lt).